Nuo pat pirmųjų veiklos metų Fortech finansinis pajėgumas augo pastoviai ir gana sparčiai. Nepaisant bendro Latvijos ekonomikos bei pasaulio IT sektoriaus nuosmukio 2000 metais Fortech apyvarta buvo 23,3 mln. Eurų lyginant su 1999 metais (21 mln. Eurų) ir 1998 metais (17,4 mln. Eurų).

Po Fortech ir MicroLink susijungimo buvo suderintos įmonių finansų apskaitos bei ataskaitos sistemos. Šiuo metu Fortech fiskaliniai metai tęsiasi nuo liepos 1 iki birželio 30 dienos. Pirmoje 2000 metų pusėje Fortech apyvarta siekė 10,07 mln. Eurų.

 
 
Kadangi 62% Fortech darbuotojų yra įgiję IT srities aukštąjį išsilavinimą o kiti 18% tęsia studijas, klientų atsiliepimai apie įmonės paslaugų kokybę yra tikrai geri. Ypač vertinami įmonės specialistų inžineriniai ir techniniai sprendimai.

Tiek administracijos tiek techninės srities darbuotojams sudaromos palankios sąlygos tobulėjimui bei kvalifikacijos kėlimui. Kasmet 5-7% savo pajamų Fortech skiria personalo apmokymui. Fortech specialistai turi sertifikatus tokių įmonių kaip Microsoft, Dell, Hewlett Packard, Novell, SAP ir Remedy. Fortech savo darbuotojams teikia socialinę paramą bei gyvybės draudimą. Darbuotojams organizuojami poilsio renginiai ir sporto šventės.