Fortech yra viena iš didžiausių sistemų integratorių Baltijos regione, kurios personalą šiuo metu sudaro apie 200 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Pradžioje pardavinėdama duomenų perdavimo ir kompiuterinę įrangą bei vystydama programinę įrangą, kompanija sparčiai augo kartu su greitai besivystančia informacinių technologijų sritimi. Šiuo metu Fortech yra viena iš nedaugelio Pabaltijo IT kompanijų, galinti pasiūlyti visiškai užbaigtus ir vartotojo poreikius atitinkančius sprendimus.

Pagrindiniai faktoriai, nulėmę tokį spartų kompanijos augimą, yra kruopščiai išvystyta ir į tolimą ateitį nukreipta strategija, atidus verslo partnerių pasirinkimas, visų sričių aukštos kvalifikacijos specialistai bei gilus vartotojo poreikių suvokimas. Dešimties metų veiklos bėgyje Fortech darbuotojų skaičius išaugo nuo 6 iki 200 darbuotojų.

Fortech vysto veiklą visose svarbesnėse IT srityse: kompiuterinių sistemų, duomenų bankų, balso ir duomenų perdavimo sistemų projektavimas ir realizavimas, programavimas, sistemų integravimas, verslo apskaitos programinė įranga, įskaitant įdiegimą ir palaikymą bendriems bei klientų valdymo sprendimams (ERP, CRM). Fortech savo klientams siūlo kompleksinius sprendimus, nuo audito ir IT sistemų planavimo iki projektų įdiegimo konkrečioje įmonėje.

Fortech sukūrė ir tobulina buhalterinę apskaitos programinę įrangą "Apvārsnis", kuri yra populiariausia apskaitos sistema naudojama Latvijoje ir įdiegta daugiau nei 1200 Latvijos įmonių. 2000-aisiais taip pat sukurta Bendra Valdymo Informacinė Sistema (Corporate Management Information System) UVIS mažoms ir vidutinėms įmonėms.

2000 metų Sausio 27 d. Fortech pasirašė susijungimo sutartį su stambia Baltijos IT kompanija MicroLink, ko pasėkoje susiformavo didžiausia Pabaltijo IT kompanija su daugiau negu 700 darbuotojų ir planuojama 60 mln. JAV dolerių apyvarta.

Tarp kompanijos klientų:

Latvijos Geležinkeliai (4 m EUR finansinė valdymo sistema);
Latvijos Socialinės Apsaugos Ministerija ir Darbo Ministerija (4,2 m EUR valdymo infosistemos projektas);
Latvijos finansų ministerija;
Rygos miesto taryba;
Latvijos Užsienio Reikalų Ministerija;
Latvijos Teisingumo Ministerija;
Latvijos Centrinis Statistikos Biuras;
"Riga Heat" Latvijoje;
"Ventspils Oil" Latvijoje;
"Latvenergo" Latvijoje;
"Lattelekom" Latvijoje;
AB "Ekranas" Lietuvoje.

Fortech yra SAP's sprendimų įdiegimo partneris, HP OpenView autorizuotas partneris, turi Certified Solution Provider Partner of MicroSoft partnerystės statusą. Kompanija taip pat yra Oracle partnerė, Hewlett-Packard bendras pardavimo ir serviso tiekėjas, autorizuotas Dell atstovas ir autorizuotas AVAYA pardavėjas (buvęs Lucent Technhnologies).
Fortech dukterinės įmonės užsiima kompiuterių specialistų bei vartotojų apmokymu (Baltic Computer Academy) , Sun Microsystems darbo stočių platinimu bei aptarnavimu (Microlink Netcoms). Fortech dukterinė įmonė Lietuvoje UAB "Fortek" informacinės technologijos nuo pat įkūrimo 1999 m. užsiima telekomunikacinių produktų, kompiuterinės bei tinklo įrangos pardavimu, įdiegimu ir aptarnavimu.